Profil Plus s.r.o. Návrat na úvodní stránku

Historie

  Firma Profil Plus s.r.o. vznikla v Liberci v r. 1991 jako obchodně montážní společnost, specializovaná na stavební profilové sklo Copilit a Linit. V průběhu let 1993 a 1994  jsme zahájili spolupráci s německou firmou BSW v sortimentu stavebních izolací k tlumení vibrací a kročejového hluku. Spolupráce s firmou BSW byla ukončena v r. 2004.

  Významnou změnu přinesl rok 1995, kdy se naše firma stala výhradním zástupcem holandské společnosti Descol, vyrábějící vysoce kvalitní sportovní povrchy Pulastic. V České republice tak došlo k navázání tradice z let sedmdesátých - tehdy bylo realizováno několik velkých sportovišť, z nichž mnohá jsou stále v provozu.
   V zájmu špičkové nabídky jsme v roce 1999 navázali spolupráci s největším světovým producentem dřevěných sportovních podlah - americkou společností Robbins Inc.. Naše společnost se stala výhradním zástupcem pro Českou republiku a zároveň jedinou certifikovanou montážní firmou ve východní Evropě.
   V roce 2004 jsme zahájili spolupráci s významným francouzským producentem výrobků z recyklovaného pryžového granulátu - RBSI. Výrobky jsou používány jako protivibrační a protihlukové izolace ve stavbách, své uplatnění nacházejí i ve sportovních stavbách.

Poslední reference

13.07.2011 | Reference

Čapí hnízdo13.07.2011 | Reference

Sokolovna Uhříněves13.07.2011 | Reference

ZŠ a MŠ Osová BitýškaZasílání informací o akcích

Ochrana osobních údajů

 

©ProfilPlus, info@profilplus.cz